VÝHODNÉ BALÍČKY až -33% PROHLÉDNOUT Hodnotný DÁREK ke KAŽDÉ objednávce od 500Kč

Cesta za perfektní postavou začíná v hlavě

Ahoj,

dneska se na to podíváme trošičku psychologicky. Možná už jsi slyšela větu, že cesta za krásným tělem začíná v hlavě. Bohužel to neznamená, že když se v hlavě rozhodneš, že budeš hubnout, hned se to projeví i ve fyzické realitě. Ale když si předem jasně srovnáš, čeho chceš změnou životního stylu dosáhnout a jaká je tvoje motivace, uvidíš, že ti to půjde mnohem snadněji. Tak než se pustíš do tvrdé práce na svojí postavě, pojď se nad tím malinko zamyslet.

Motivace je základ úspěchu (i neúspěchu)

Máloco má při hubnutí takový význam jako naše motivace. Proč to děláš? Když je motivace povrchní a prchavá, většinou vydrží do druhé návštěvy posilovny. Provozovatelé fitcenter by mohli vyprávět, jak mají narváno vždycky v lednu v první vlně novoročních předsevzetí. Ale v únoru se návštěvnost vrátí k normálním číslům. A naopak, čím hlouběji je tvoje motivace zakořeněná, tím máš vyšší šanci na úspěch. Takže, z čeho pramení tvé rozhodnutí zrovna teď se sebou začít něco dělat?

Není to za trest

Mnoho z nás se rozhodne pro změnu životního stylu, ale od samého začátku k této změně přistupuje negativně. A to je určitě špatně. Cvičení a zdravý životní styl tě nemá za něco trestat, rozhodla ses, že chceš být zdravější, v lepší kondici, líp vypadat v plavkách…to je vlastně jedno, co z toho tě k tomu přivedlo. Ale je hrozně důležité vědět, že to děláš dobrovolně a děláš to pro sebe, nemělo by tě to stresovat. Žádná dlouhodobá změna k lepšímu nemůže být postavena na negativních pocitech. Rozhodla ses nastoupit na úžasnou cestu změny, nastav si ji tak, aby ti přinášela radost a mohla ses těšit na výsledky (které přijdou co nevidět).

Krok za krokem, svým tempem

Stejně tak, jako má každá z nás ke cvičení jinou motivaci, máme i odlišnou odolnost vůči fyzické zátěži. Určitě si nepomůžeš k lepším výsledkům, když se začneš hned na začátku neúměrně přetěžovat – dosáhneš jen bolavých svalů a toho, že se ti příště do cvičení nebude chtít. Raději postupuj po malých krůčcích a zátěž zvyšuj postupně.

Zlepšováky povoleny

Naštěstí žijeme v době, kdy se správnému spalování tukových zásob dá efektivně pomoct. Připravili jsme pro tebe dva geniální spalovače, které ti pomohou tvou cestu za vysněnou postavou urychlit. Pokud jsi fanynka čistě přírodních řešení, rozhodně si zamiluješ spalovač PURE s glukomannanem. A pokud jsi do práce na sobě ještě o něco zapálenější, pak neodoláš spalovači FIRE s kofeinem, který rozhodně dělá čest svému jménu a nedává tukům absolutně šanci. Ať se rozhodneš pro jeden nebo pro druhý, v kombinaci s přiměřeným pohybem a správným jídelníčkem ti pomůžou tvých cílů dosáhnout mnohem rychleji.

Není důležité začít, ale vydržet

Už jsme si to naťukly na začátku, ale opakování je matkou moudrosti. Začít dokáže každá, ale vydržet, než se objeví výsledky, to chce alespoň trochu silné vůle. Ale neboj, nejsi na to sama. My holky ze Skinnygirls jsme s tebou a budeme tě po celou dobu tvojí změny životního stylu podporovat. Ať už tipy na snadné a zdravé vaření nebo perfektními cvičebními videi, která fakt fungují. S námi to zvládneš!!!

Tvoje holky ze SKINNY GIRLS :-))))