VÝHODNÉ BALÍČKY až -33% PROHLÉDNOUT Hodnotný DÁREK ke KAŽDÉ objednávce od 500Kč

O nás

Náš příběh

Začínali jsme v korporátním byznysu, ve kterém někteří členové našeho rodinného týmu strávili 20 let. Touha odejít z vedoucích pozic a vybudovat vlastní značku ale byla stále silnější. A tak jsme udělali první krok k vlastnímu podnikání a produktům. Že to budou právě doplňky stravy, nám bylo jasné od začátku. 

Zdravý životní styl a péče o tělo nám vždy byly blízké. S profesionálním sportovcem v rodině se tato témata často vkrádala do našich debat. Doplňky stravy jsme sami používali a zajímalo nás jejich složení a účinky. Chtěli jsme jen kvalitní, čisté, tělu prospěšné látky, které budou obsažené v takovém množství, aby skutečně fungovaly. Bylo náročné takové produkty najít. Proto jsme se rozhodli vyvinout vlastní výrobky. Jenom jsme na začátku netušili, jak moc se jejich portfolio rozroste. Stejně tak nás v počátku ani nenapadlo, že budeme chtít inspirovat nejenom ženy, ale i muže. Že sport, fitness, či hubnutí budou jenom malou částí širokého spektra našich výrobků. Zůstalo však prvotní zaměření na zdraví, na zdravý životní styl, na zdraví duševní i tělesné. Jenom s tím rozdílem, že chceme být inspirací pro všechny. Pro muže i ženy, pro mladé i starší, pro sportovce i nesportovce.

O nás

Cesta k vysněné postavě a pevnému zdraví je vždycky jednodušší, když máš po ruce ty správné pomocníky. S touto myšlenkou jsme v září 2020 zahájili vývoj vlastních doplňků stravy a dalších produktů pod značkou Skinny girls.  Zpočátku bylo naše zaměření zacíleno na fitness a hubnutí a to výhradně pro dívky a ženy. Toto zaměření, stejně jako náš název, nás však začaly omezovat. Nechtěli jsme být nadále úzce zaměřeni na ženy a na hubnutí a fitness. Rozšířili jsme proto svoji činnost o vývoj a výrobu léčivé kosmetiky z přírodních surovin, o výrobu ořechových krémů, pražené kávy, o výrobu vitamínů a minerálů. Rozšířili jsme portfolio o produkty pro muže. Mimochodem, kosmetiku jsme začali vyvíjet a vyrábět proto, že jsme na trhu nenašli žádný produkt, který by dokázal pomoci s ekzémy na obličeji a pigmentovými skvrnami na obličeji, kterými někteří z nás, společníků firmy, dlouhodobě trpěli.  A máme další plány.

Abychom mohli nadále rozšiřovat sortiment i spektrum našich zákazníků, již nejsme „Skinny girls s.r.o“, nýbrž „Inspyre s.r.o.“ Naším cílem není pomáhat komukoli v hubnutí. Náš cíl je „inspirovat naše zákazníky“. Chceme, aby naše výrobky, naše nápady, myšlenky a aktivity inspirovaly ženy i muže. Inspirace je totiž mnohem víc, je mnohem lepší a má trvalejší účinky, než přesvědčování.

Jsme malá rodinná firma s velkými cíli. Vyrábíme jen takové produkty, kterým sami věříme. Proto vše pečlivě promýšlíme, vyvíjíme a následně testujeme – přímo na sobě. V našem sortimentu najdeš produkty pro muže i ženy. Vitaminy a minerály, spalovače tuků, proteiny nebo také kosmetické přípravky pro péči o tělo. Ale také zdravé výrobky pro uspokojení chuťových buněk. Praženou kávu, veganskou čokoládu, výborné domácí ořechové krémy a spoustu dalších věcí.  

Jsme obzvláště hrdí na naší kosmetickou řadu pro ženy i pro muže. A že jsme opravdu dobří a naše výrobky splňují ty nejvyšší standardy, o tom svědčí naše spolupráce s lékaři, zejména s klinikou plastické chirurgie, s jejíž pomocí vyrábíme krémy na hojení jizev.  

Produkty vyvíjíme a vyrábíme v České republice, abychom měli přehled o každém kroku a o každé surovině – od prvního nápadu až po předání úhledně zabaleného balíčku do rukou spokojeného zákazníka.

Tým Inspyre

   Ivana Matoušková

Celých 20 let pracovala na vedoucích pozicích v korporátní sféře, odkud z vlastního rozhodnutí odešla, aby se mohla věnovat svým projektům, rodině a zájmům – cestování, lyžování, cyklistice nebo potápění. V Inspyre má na starost vedení e-shopu, distribuci, objednávky, back office a marketing. Většinou je to právě ona, kdo pro vás připravuje různé akce, rozesílá newslettery a stará se o to, aby balíčky odcházely včas a úhledně zabalené. 

  Žaneta Čmovš

Na mateřské podlehla kouzlu sociálních sítí a dnes s nimi pracuje na profesionální úrovni. Na Facebooku a Instagramu propaguje naše produkty a také komunikuje se zákaznicemi. Zálibu našla i v receptech, které sama vymýšlí, vaří, ladí k dokonalosti a následně aranžuje i fotí. Stejně jako kuchařskou zástěru ráda obléká i sportovní outfity, aby mohla pravidelně natáčet videa plná cviků a triků. Žaneta se řadí mezi šťastlivce, které jejich práce baví a naplňuje. Proto s nadšením pracuje vždy a všude – ať už je doma, nebo na dovolené.

   Pavel Matoušek

Kreativity máme v Inspyre na rozdávání. Stejně tak si ale uvědomujeme, že bez čísel, analýz a plánů bychom fungovat nemohli. O tuto stránku byznysu se stará Pavel, který se stejně jako Ivana rozhodl po 20 letech v korporátní sféře realizovat své sny a vize. Vzděláním je ekonom, takže jeho hlavní pozice v Inspyre byla od začátku jasná. Na starosti má jednání s dodavateli, zajištění a nákup surovin a marketing. Ve volném čase dává přednost aktivnímu odpočinku, který zahrnuje potápění, lyžování, cyklistiku, squash, létání nebo poznávání cizích zemí. A také je hlavním pokusným králíkem našich výrobků pro muže.

Váš tým Inspyre