Skinnygirls.cz se změnilo na Inspyre.cz 🔥 Rozšiřujeme sortiment i okruh zákazníků a Skinny girls nám již bylo malé. Pořád tu s Tebou je i bude náš původní tým a všichni se již moc těšíme! Tohle byl jen první krok, intenzivně pracujeme na novinkách! Ivana, Žaneta a Pavel

Night Fat Burn - noční spalovač tuků pro muže, 60 tobolek

Kód: 1076
669 Kč 581,74 Kč bez DPH
skladem (>5 ks)

100% přírodní složení, to vše zabaleno ve veganských tobolkách. V našem nočním spalovači nenajdeš žádný kofein ani jiné stimulanty. 

MOROSIL® je bohatý na bioaktivní látky, které pomáhají při odbourávání tukových buněk a potlačují adipogenezi.  Kromě toho MOROSIL® reguluje tvoji chuť k jídlu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NIGHT FAT BURN - 100% přírodní noční spalovač, 60 veganských tobolek 

Nestíháš fitko, večer padáš únavou a necvičíš tak ani doma, ale chceš pro svoji postavu i tak výsledek a zlepšení? Sáhni po unikátním nočním spalovači NIGHT FAT BURN. 

Noční spalovač tuků NIGHT FAT BURN jsme postavili na 100% přírodní surovině a není zatížen žádnými stimulanty. Proto nebude tvůj spánek ničím narušen!

Jak NIGHT FAR BURN funguje v tvém těle?

Night Fat Burn je založen na jediné čistě přírodní účinné látce, která se jmenuje MOROSIL®. 

MOROSIL® je pevný extrakt, vyrobený z pomerančové šťávy Moro z krvavého pomeranče, pěstovaného na Sicílii. Výrobní proces zachovává přirozené složení sloučenin v pomerančové šťávě, která obsahuje antokyany, hydroxyskořicové kyseliny, flavony, glykosidy a vysoký obsah vitamínu C. Žádný extrakt z jiného pomeranče ti nedá stejné výsledky jako Morosil. Je to proto, že je extrahován speciálně z krvavých pomerančů Moro. Tyto pomeranče mají vyšší řadu antioxidantů a sloučenin, které podporují hubnutí a jsou zdravé pro srdce.

Klinické studie prokázaly jeho schopnost podporovat hubnutí. 

Night Fat Burn na bázi MOROSILu je ideálním a fungujícím doplňkem stravy, který funguje a podporuje redukci váhy i v době, kdy spíš. Na rozdíl od mnoha přípravků, které slibují to samé, účinnost MOROSILu při redukci váhy dokazují provedené zdravotnické studie.

Night Fat Burn na bázi Morosilu pomáhá účinně snížit tvůj index tělesné hmotnosti, přičemž se zaměřuje především na tuk v pase a na bocích. S nízkým obsahem kalorií a vysokým obsahem vlákniny prodlouží tvé trávení, takže prodlouží dobu pocitu sytosti. Také reguluje hladinu cholesterolu, posiluje tvoji imunitní funkci a napomáhá vstřebávání železa.

MOROSIL® je bohatý na bioaktivní látky, které pomáhají při odbourávání tukových buněk a potlačují adipogenezi. Přítomnost flavonoidů a antokyanů potlačuje faktory genové exprese, o kterých je známo, že se hromadí a podporují ukládání tuku. To ovlivňuje tvůj metabolismus lipidů, který odbourává tuky a vytváří energii. Kromě toho MOROSIL® reguluje tvoji chuť k jídlu.

Účinky NIGHT FAT BURN v kostce:

přispívá k hubnutí a odbourává tuky

přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi


napomáhá vstřebávání železa

dodává energii

Ale pozor, Nigt Fat Burn je doplněk stravy,  proto funguje pouze za předpokladu, že dodržuješ zdravé zásady při konzumaci jídla a pitný režim.  

Night Fat Burn na bázi Morosilu je nezbytné užívat dlouhodobě, nejlépe pravidelně alespoň 4 – 6 měsíců. Optimální dávka je 400mg / 1 den. 

Závěr klinické studie (Vydavatel: Taylor & Francis Ltd, Registrovaná v Anglii a Walesu Registrované číslo: 1072954) - překlad (originální plné znění najdeš ZDE) :

Tato studie byla provedena za účelem vyhodnocení účinku suplementace MoroEx (Morosil®) u zdravých dobrovolníků s nadváhou po dobu 12 týdnů ve srovnání s neléčenými (placebo skupina). Výsledky získané v těchto klinických studiích ukázaly, že příjem MoroEx je schopen vyvolat výrazné snížení tělesné hmotnosti, BMI, obvodu pasu a boků ve srovnání s neléčenou skupinou. Navíc bylo pozorováno výrazné snížení tělesné hmotnosti (BMI) u dobrovolníků, léčených MoroEx po 4 týdnech léčby (p, 0,05). Na závěr jsme v této klinické studii hodnotili schopnost inhibovat příjem MoroEx akumulace hmotnosti u zdravých lidí s nadváhou.

V této klinické studii byl hodnocen účinek suplementace extraktem šťávy Moro (Morosil®), 400 mg/den u zdravých dobrovolníků s nadváhou po dobu 12 týdnů. Výsledky ukázaly, že příjem extraktu ze šťávy Moro (Morosil®) byl schopen vyvolat významné snížení indexu tělesné hmotnosti (BMI) po 4 týdnech léčby (p  < 0,05). Navíc u subjektů léčených extraktem Moro se tělesná hmotnost, BMI, obvod pasu a boků významně lišily od skupiny s placebem ( p  < 0,05). Závěrem lze konstatovat, že účinné látky obsažené v šťávě Moro mají synergický účinek na hromadění tuku u lidí a extrakt ze šťávy Moro (Morosil®) lze použít při regulaci hmotnosti a při prevenci lidské obezity.

 

Co NIGHT FAT BURN obsahuje?

Složení 1 veganské tobolky: MOROSIL® 400mg, stearan hořečnatý, HPMC tobolka (Hydroxypropylmethylcelulóza)

Energetická hodnota 1 tobolky:

0 Kcal

Bílkoviny  0 g

Sacharidy 0 g

Tuky          0 g

 

Kdy a kolik spalovače si dopřát?

1 tobolka večer. Zapij dostatečným množstvím tekutin!

 

Jak vypadá naše balení?

 V jednom balení najdeš: 

  • Obsah balení: 60 tobolek.

 

 

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy jen po konzultaci s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. V případě kontraindikací konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě. Jedná se o doplněk stravy – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Vyrobeno v EU.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO MUŽE
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz